Doelgroep

  • Leeftijd meisjes 11-12 jaar (2008/2009).
  • Leeftijd jongens 12-13 jaar (2007/2008).

Voorwaarden

  • Belgische nationaliteit, lid van de zwemfed.
  • Het behalen van de selectietijd.
  • Deelnemen aan het vooropgesteld programma.

Selectietijden

Limieten

Een overzicht van de limiettijden vind je hier.

Doelstellingen programma

  • De belangrijkste doelstelling van het Future Team (FT) is talentidentificatie. Het FT is dan ook de eerst mogelijke instap in een verder traject met als doel topsport. De begeleiding van deze leeftijdsgroep gebeurt meestal op clubniveau. 
  • De activiteiten hebben als doel de deelnemers te motiveren en enthousiasmeren.
  • In het programma leggen we de nadruk op het vervolmaken van de technieken van de genormeerde zwemslagen (vier zwemslagen, starts, keerpunten en onderwaterkicks). We besteden ook aandacht aan trainingen op het droge.
  • Clubcoaches die geïnteresseerd zijn, willen we ook betrekken bij de FT-werking, en hen via bv. webinars ondersteunen om met deze leeftijdsgroep aan de slag te gaan.

Activiteiten seizoen 2020-2021

  • Zaterdag 03/10: webinar voor clubtrainers (20u)
  • Woensdag 07/10: infowebinar voor ouders (20u)
  • VJK korte baan: 07-08/11/2020
  • Talentdag (1/2 dag) najaar 2020 (datum en locatie nog te bepalen)
  • VJTC: 06-07/02/2021
  • Talentdag voorjaar 2021 (datum en locatie nog te bepalen)* activiteit voor meisjes 2009 en jongens 2008
  • Talentweekend voorjaar 2021 (datum en locatie nog te bepalen) activiteit voor meisjes 2008 en jongens 2007

Selectie 2020-2021

Naam Club Geboortejaar
Bere Waerniers AZ Aalter 2008
Hanne Ceulemans AZK 2008
Ilario Claassen AZV 2007
Jonathan Devriese BZK 2008
Vik Loosveld BZK 2008
Floor Eeckhout BZK 2008
Mila Palumbo DBT 2008
Lyana Petrosillo DBT 2008
Freeke Renard DBT 2008
Maya Frederix DBT 2009
Gerben Verroken DDAT 2008
Lea Metzemakers  DMB 2009
Riyana Crijns DMB 2008
Fleur Bussels DMB 2008
Amber Weytjens DMB 2008
Emile Tuypens FIRST 2007
Zoé Naert GOLD 2008
Lona Vansteenkiste GOLD 2008
Milan Verschuere GOLD 2007
Noor Evens GZVN 2009
Alexander Broux GZVN 2007
Roderik Pouls GZVN 2007
Alexander Korolyk GZVN 2008
Rube Jorissen GZVN 2008
Lucie Tordeur GZVN 2009
Aurora Zangari GZVN 2009
Ayla Willaert HOZT 2009
Joseph Van Wellen Hozt 2008
Hanne Van Heugten HZA 2009
Eloïse Haldermans HZS  2009
Bas Claerhout IKZ 2008
Laura Lernout IKZ 2008
Marit de Meulenaere IKZ 2008
Runar de Meulenaere IKZ 2007
Fien De Brabander  IKZ 2008
Amy Verfaillie IKZ 2009
Merel Degels ISWIM 2009
Serena Brugman KAZS 2008
Benjamin Bernath KAZS 2007
Wilma Vincke KZK 2009
Jutta Christiaens KZK 2008
Lander  De Baerdemaeker LAQUA 2007
Tommaso Spadea LAQUA 2008
Beyza Aksoy MEGA 2008
Ruben Van Belle MEGA 2007
Robin Roels MEGA 2008
Lieze Foré MEGA 2008
Juliette Van Brabandt MEGA 2009
Nisa Inkaya MEGA 2008
Warre Vanhecke MEGA 2007
Thibo Buekers OZV 2008
Anaïs Delrue ROSC 2008
Matice Provoost ROSC 2008
Warre Vanhoutte ROSC 2007
Robbe Eggermont RSC 2008
Nathan Van der Bruggen RSC 2007
Adriaan Haesen RSCM 2007
Thibault de Kerchove  SCZ 2007
Liam Sneyers SHARK 2008
Lienne Bierinckx SHARK 2009
Helena Mertens SHARK 2009
Flore Marien SHARK 2008
Karsten van Groenigen STZ 2008
Niels De Swerdt TRUST 2007
Siri Vanderlinden TRUST 2009
Nore Michiels TSZ 2008
Maite Van Gysel TSZ 2008
Gerben Boodts TSZ 2007
Levi Kindt TZT 2007
Fien Desmet TZT 2008
Louise Lammens TZT 2008
Tijs François TZT 2008
Seppe Lammens UZKZ 2007
Ella Pappyn UZKZ 2008
Pieter Scheers ZCT 2008
Klaas Dries ZGEEL 2007
Viktor Van Ballaer ZGEEL 2008
Brecht Verdonck  ZGEEL 2007
Kato Sprangers ZGEEL 2008
Elizabeth Van den Wyngaert ZIK 2009
Bjorn De Backer ZIOS 2007
Lukas Laureyssens ZS 2008
Jitse Samyn ZTB 2008
Hasan Eryilmaz ZWIM 2008
future team 2019 2020