Ontslagen 2021

Volgens het decreet
16
06
Ontslagen 2021

De periode om als competitievergunninghouder ontslag te geven bij een club is afgelopen.

Ontslagen 2021 volgens het decreet:

Naam Voornaam Club CV-nummer Sporttak
Bambust Rémy BZK BZK/11094/06 waterpolo
Bambust Sam BZK BZK/11189/74 afgevaardigde/official
Becic Faris BZK BZK/11159/10 waterpolo
Bonheure Rhydian BZK BZK/11271/08 waterpolo
Borisavljevic Valentin BRABO BRABO/11175/97 zwemmen
Brysse William BZK   waterpolo
Cardon Milo BZK   waterpolo
Christiaens Thomas BZK BZK/11260/98 waterpolo
Cnudde Matisse BZK BZK/11247/09 waterpolo
Cornette Alexander BZK BZK/11095/06 waterpolo
D'hooghe Pieterjan WZK WZK/10607/02 waterpolo
Daels Kristof BZK BZK/11188/71 afgevaardigde/official
Daels Pierre BZK BZK/11112/06 waterpolo
David Filip BZK BZK/11017/65 afgevaardigde/official
David Stan BZK   waterpolo
De Baets Pia BZK BZK/21228/70 afgevaardigde/official
De Cuyper Xander BZK BZK/11294/09 waterpolo
De Volder Els AZ AZ/21055/76 afgevaardigde/official
De Vos Ward BZK BZK/11248/09 waterpolo
Decaluwe Jonathan BZK BZK/10643/01 waterpolo
Decaluwe Lukas BZK   waterpolo
Defreyne Aster BZK   waterpolo
Defreyne Bert BZK BZK/11227/85 waterpolo
Defreyne Nand BZK BZK/11272/10 waterpolo
Demey Arthur BZK BZK/11029/05 waterpolo
Demey Simon BZK BZK/11028/01 waterpolo
Derycke Nicolas BZK BZK/10646/02 waterpolo
Desmet Medina Alejandro BZK BZK/11282/11 waterpolo
Desmet Medina Lucas BZK BZK/11234/09 waterpolo
Do Carmo Santos Adriano BZK   waterpolo
Droesbeke Eline AZ AZ/21058/06 afgevaardigde/official
Duran Elias BZK BZK/11169/03 waterpolo
Engels Victor BZK BZK/11257/07 waterpolo
Gevaert Joeri BZK BZK/10619/84 afgevaardigde/official
Gevaert Louis BZK BZK/11236/09 waterpolo
Gevaert Matthias BZK BZK/10614/01 waterpolo
Gevaert Seppe BZK   waterpolo
Guion Delphine BZK BZK/21291/08 waterpolo
Hautekiet Loeka BZK BZK/11042/04 waterpolo/zwemmen
Hemerik Jack BZK BZK/11242/09 waterpolo
Karapetyan Bagrat BZK BZK/11096/03 waterpolo
Karapetyan Nareq BZK BZK/11097/04 waterpolo
Lootens Arnaud BZK   waterpolo
Maertens Noah BZK BZK/11016/03 waterpolo
Michielsen Noor KST KST/21036/09 zwemmen
Moerman Dany BZK BZK/11262/61 afgevaardigde/official
Moeyaert Leon BZK   waterpolo
Monballieu Ruben BZK BZK/10150/84 waterpolo
Moreel Ruben BZK BZK/10692/02 waterpolo/zwemmen
Pannecoucke Luka ROSC ROSC/10447/03 waterpolo
Peere Piet BZK BZK/10647/02 waterpolo
Plancqueel Femke BZK BZK/21129/05 waterpolo
Priem Mauro BZK BZK/11250/09 waterpolo
Rommel Hendrik BZK BZK/11187/73 afgevaardigde/official
Rommel Lukas BZK BZK/11102/06 waterpolo
Rommel Tim BZK BZK/11141/07 waterpolo
Rosseel Alexander BZK   waterpolo
Rosseel Tom BZK   waterpolo
Sablon Immanuel BZK BZK/11152/08 waterpolo
Samyn Stef BZK BZK/11203/10 waterpolo
Smeulders Lise BEST BEST/21051/06 zwemmen
Tanghe Ann BZK BZK/21019/64 afgevaardigde/official
Tas Juul BZK BZK/11132/07 waterpolo
Uyttersprot Dieter RSCM RSCM/11284/90 waterpolo
Van Acker Ben BZK BZK/11220/98 waterpolo
Van Acker Jarne BZK BZK/10693/03 waterpolo
Van Den Berghe Alex BZK BZK/10447/98 waterpolo
Van Geerdeghom Heloise BZK   waterpolo
Van Heugten Hanne HZA HZA/21057/09 zwemmen
Van Heugten Marie HZA HZA/21079/11 zwemmen
Van Hoestenberghe Noah BZK BZK/10624/02 waterpolo
Van Hulle Oddric BZK BZK/11237/08 waterpolo
Vandersteene Lowie BZK   waterpolo
Vanneste Lowie BZK BZK/10681/03 waterpolo
Vanpoucke Jan BZK BZK/11018/74 afgevaardigde/official
Vanpoucke Jonas BZK BZK/10689/02 waterpolo
Vergote Mert BZK BZK/11263/04 waterpolo
Verniest Marika BZK BZK/21229/75 afgevaardigde/official
Winderyckx Jarne BZK   waterpolo