Personeel

U bent hier

Personeel

Administratief en sporttechnisch personeel

An Rydant

Algemeen Directeur an.rydant@zwemfed.be

Martine Vloeberghen

Financieel Directeur martine.vloeberghen@zwemfed.be

David De Wandel

Directeur Sportkaderopleidingen zwemmen
Basisvorming
Permanente vorming
david.de.wandel@zwemfed.be

Inge Leeten

Sporttechnisch medewerkster zwemmen, open water zwemmen
Recreatie
Selectiewerking
Sporttechnische ondersteuning
Jeugdfonds
GES (EVS)
inge.leeten@zwemfed.be

Pascale Verbauwen

Sporttechnisch medewerkster zwemmen
Competitie
G-zwemmen
Evenementen
Anti-doping
Administratieve ondersteuning vorming
Administratieve ondersteuning topsport zwemmen
pascale.verbauwen@zwemfed.be

Wim Symoens

Sporttechnisch medewerker waterpolo
Competitie
Recreatie
Selectiewerking
VTS opleidingen

wim.symoens@zwemfed.be

Els Audenaert

Sporttechnisch medewerkster artistiek zwemmen en schoonspringen
Competitie
Recreatie
Selectiewerking
GES (MVS)
Ondersteuning beleidsplan
els.audenaert@zwemfed.be

Sarah Sturtewagen

Medewerkster administratie/communicatie
Administratie
Assist
Communicatie en grafische vormgeving
Webbeheer
sarah.sturtewagen@zwemfed.be

Gretl Vandamme

API/Coördinator zwemschool
Zwemschool
GES (EVS)

gretl.vandamme@zwemfed.be

Topsport

Lode Grossen

Technisch Directeur
Topsport zwemmen
Sporttechnische werking
Personeelsbeleid
lode.grossen@zwemfed.be

Ronald Gaastra

Hoofdcoach elite ronald.gaastra@zwemfed.be

Sven Verschoren

Hoofdcoach junioren sven.verschoren@zwemfed.be

Ward Pellegrims

Coach ward.pellegrims@zwemfed.be

Stijn Auwers

Coach stijn.auwers@zwemfed.be

Jarbas in Den Bosch

Coach jarbas.in.den.bosch@zwemfed.be

Wouter Van Eester

Coach wouter.van.eester@zwemfed.be

Hilde Kauffmann

Coach hilde.kauffmann@zwemfed.be

Robbe Van Dessel

Conditie- & krachttrainer robbe.van.dessel@zwemfed.be

Annelies Basslé

Kinesist annelies.bassle@zwemfed.be

Stijn Corten

Analist stijn.corten@zwemfed.be