Begeleidingsteam

U bent hier

Begeleidingsteam

Volgende personen maken deel uit van de werking topsport zwemmen:

Koen Van Buggenhout (Technisch Directeur Topsport zwemmen)
koen.van.buggenhout@zwemfed.be

Ronald Gaastra  (Hoofdcoach elite/Hoofdcoach Topsport Zwemmen Vlaanderen)
champs.gaastra@gmail.com

Sven Verschoren (Hoofdcoach jeugd VZF - Coach Topsportschool)
sven.verschoren@zwemfed.be

Maarten De Wilde (Coach jeugd VZF - Coach Topsportschool)
maarten.de.wilde@zwemfed.be

Hilde Kauffmann (Coach jeugd VZF - Coach Topsportschool)
hilde.kauffmann@zwemfed.be

Annelies Basslé (Kinesiste jeugd VZF - Kinesiste Topsportschool)
annelies.bassle@zwemfed.be

Robbe Van Dessel (Conditietrainer VZF - Conditietrainer Topsportschool)
robbe.van.dessel@zwemfed.be

Stijn Corten (Analist)
stijn.corten@zwemfed.be