Op zaterdag 12 september verzamelen we de aquatische sector op de VUB Main Campus in Brussel. Tijdens de Aquatics Conference 2026 staat één ding centraal: samen blijven leren, inspireren en groeien.
Na succesvolle eerdere edities kiest Zwemfed dit jaar voor een nieuwe locatie, maar het vertrouwde recept blijft behouden. Verwacht een boeiende dag vol inspirerende sessies, praktische inzichten, interessante sprekers en waardevolle ontmoetingen met collega’s uit de brede zwemsportwereld.
Of je nu zwemlesgever, trainer, bestuurder of zwemschoolverantwoordelijke bent: de Aquatics Conference is dé gelegenheid om even uit de dagelijkse werking te stappen, nieuwe ideeën op te doen en ervaringen uit te wisselen.
We brengen verschillende perspectieven samen en zetten in op thema’s die vandaag én morgen relevant zijn voor de aquatische sector. Van praktijk en innovatie tot expertise en clubwerking: er is voor iedereen iets om mee naar huis te nemen.
De VUB Main Campus vormt dit jaar het decor van de conferentie. De locatie is vlot bereikbaar en biedt bovendien een bijzondere troef: een zwembad op de campus, waar ook sessies zullen plaatsvinden.
Zo brengen we kennis en praktijk letterlijk samen en maken we van de Aquatics Conference meer dan alleen een congresdag.
Naast inhoud is er dit jaar extra aandacht voor netwerking, ontmoeting en uitwisseling. Want de kracht van onze sector zit ook in de mensen die er elke dag hun schouders onder zetten.
Kom dus niet alleen luisteren, maar ook kennismaken. Deel je ervaringen, stel vragen, ontdek nieuwe ideeën en laat je inspireren door collega’s uit het hele zwemsportlandschap.
Ontdek hier de programma-pagina met een gevarieerd en inspirerend programma.
Je bent ongetwijfeld nu al wild enthousiast en je wil je onmiddellijk inschrijven...?