Het wedstrijdbad van Olympisch Zwemcentrum Wezenberg Antwerpen is een 50m bad met 8 banen en 2.25m - 3.85m diepte. Daarnaast is er in het complex ook een 50m (Topsport)bad met zes banen dat steeds beschikbaar is als trainings-bad, in- en uitzwembad.
Olympisch zwemcentrum Wezenberg
Desguinlei 17-19
2018 Antwerpen
De parking van het Wezenberg-complex kan/mag enkel gebruikt worden door Crew-medewerkers en officials. De organisatie voorziet op de parking wel een kiss-and-ride-zone die ervoor zorgt dat de zwemmers dicht bij het gebouw kunnen afgezet worden. Er kan verder geparkeerd worden langs de grote baan of aan de Wilrijkse Pleinen.
Voor meer info omtrent parkeren of mobiliteit richting dit evenement, kan je een kijkje nemen op de infosite omtrent de blauwe zone of, voor algemene info: slim naar antwerpen.be.